Download

Vyhodnocení dotazníku pro rodiče z roku 2009

Pro zajímavost zde uvádíme link na vyhodnocení dotazníků pro rodiče z roku 2009:

http://www.lauder.cz/docs/lauder_dotaznik-zs.pdf

Je zajímavé, že přání rodičů vůči roku 2013 se moc nemění, ale ani moc nerealizují.

Newsletter 01-2014

Především Vám všem přejeme hlavně zdraví, štěstí a radost z dětí v roce 2014. A v neposlední řadě taky peníze :-).

Připravujeme pro Vás v roce 2014 několik akcí.

1. Rádi bychom ve škole otevřeli téma menšin a tolerance. V prvním půlroce připravujeme návštěvy a diskuse s rómskými aktivisty a pokusíme se o společný projekt studentů našeho gymnázia a SPŠMaP http://www.sosmap.cz, první střední školy zaměřené na studenty z rómského prostředí. Chcete se zapojit do příprav nebo odpovídající kontakty? Napište nám.

2. Rádi bychom ve škole otevřeli téma drogové prevence ve formě diskusí hostů a starších studentů. Považujete to za důležité a chtěli by jste pomoci v přípravách? Napište nám.

3. Připravili jsme pro Vás Rodinný lyžařský víkend. V případě Vašeho zájmu se zúčastnit se nám určitě ozvěte. Více na http://www.krps-lauder.cz/index.php/zpravy-udalosti/144-rodinny-lyzarsky-vikend-28-30-3-2014-v-sedlonove-orlicke-hory

4. Připravujeme pro děti ve škole slavnost ke dni dětí. Dobrovolníci jsou určitě vítáni.

5. Připravujeme pro rodiče a děti Lauderových škol společný šábes v jedné z pražských synagog s následnou šábesovou večeří. Plánované jsou 3 termíny (rodiče a děti ze školky, rodiče a děti základní školy a rodiče a studenti gymnázia). Přesné termíny zveřejníme na stránkách a na facebooku.

6. Rádi bychom pokračovali v započatých přednáškách pro rodiče na téma židovských svátků. Nejbližší přednáška se bude konat před Purimem, pozvánku od nás obdržíte emailem nebo sledujte naší nástěnku ve škole.

7. V květnu se bude konat setkání rodin s dětmi v Blansku organizované ŽO Praha a FŽO ČR. Přesné informace najdete na našich stránkách.

8. Rádi bychom v květnu nebo červnu (podle počasí) zorganizovali skautský víkend v přírodě. Cílem by mělo být naučit děti pohybovat se samostatně v přírode, pracovat s kompasem, rozdělat ohěň, postavit si přístřešek atd. Lokalita i čas zatím nejsou rozhodnuty, pokud se chcete zapojit do příprav nebo znáte možnosti pro ubytování větších skupin, budeme rádi. Studenty gymnázia velice rádi přivítáme jako vedoucí skupin.

9. Rádi bychom nabídli pomoc v případech, kdy Vy nebo lidé které znáte ve Vašem okolí na škole řeší problémy týkající se více dětí nebo objektivního stavu. Obraťte se na nás, možná že společně dokážeme víc.

Mějte se moc fajn a zachovejte nám přízeň

KRPŠ - Lauder

Newsletter listopad

Rozesláno členům 3.11.2013

Vážené členky a členové

na našem novém webu www.krps-lauder.cz se můžete přihlásit svým jménem a heslem, které jste dostali v emailu. Toto heslo si můžete po přihlášení upravit – menu > Můj profil. Některé články a dokumenty nejsou bez přihlášení přístupné.

Číst dál: Newsletter listopad

Přihlášení pro členky/členy

Chcete se stát členkou/členem klubu? Vytvořte si prosím účet.Search

Joomla templates by Joomlashine